Cesta kolem světa za 80 dní…

... Přesně tenhle příběh Nás provázel celým uplynulým rokem skautským. Hneď v září Jsme vyrazili dělat Londýna (Tedy alespoň prstem p.o. MAPE) Tak, ABY ona Cesta mohla započít Spolu s Velkým Táborem. Ten s Sebou Opět NESL obrovskou porci Zkušenosti, námahy si Driny, pivo prevažne Zábavy. Cestou Jsme navštívili mnohé Země PRI Všech zastávkách Nás čekalo typické lokální dobrodružství. Nemá Smysl se Příliš rozepisovat, spíše vřele doporučím navštívit  fotogalerii  zde na webu, Nebo naše  Facebookové stránky . Obrázky řeknou mnohem více, nez dalekosáhlé články. Tak CI onak, tábor je za námi Patri za nej poděkovat VŠEM zúčastněným ČI Jinak zapojeným. Na Nás už Čeká nábor Nových členů příprava dalšího roku ve Skautském duchů. Případné Zájemce přivítáme na schůzce První hneď v úterý 1.9.2015 v 16: